Bizimle iletişim kur
Joey

Telefon numarası : 008613826075036/008613928997840

Naber : +008613826075036

Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.

Guangzhou Guanhao Makine ve Ekipman Ltd

Makine üreticisi özelleştirin.

  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
  • Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Orta Doğu, Afrika
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar Guanhao No. Çalışanları 100~120
Yıllık satış 6,860,000-7,000,000 Yıl kurulan 1994
İhracat p.c 70% - 80%
Giriş
Guanhao Makine ve Ekipman Ltd

Eskiden Guangzhou Huahui Makine ve Ekipman Ltd olarak bilinen Guangzhou Guanhao Makine ve Ekipman Ltd, 1994 yılında kurulmuştur. Otomatik dolum ve etiketleme makine endüstrisinde 20 yıldan fazla bir süredir köklü bir kuruluş olarak faaliyet göstermekteyiz. çeşitli alanlarda kaliteli makineler üretmek ve dolum, mühürleme ve üretim hattında tasarım çözümleri sunmak.

geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası hizmetler için eksiksiz bir sistemimiz var. Firmamız, dolum makineleri ve ekipman etiketleme üretimini içeren tasarımda uzmanlaşmıştır. Seri: Dikey yuvarlak şişe etiketleme makinası, yatay yuvarlak şişe etiketleme makinası, otomatik etiketleme makinası, otomatik çift taraflı etiketlerin yanı sıra tek taraflı etiketleme makinası formları standart olmayan etiketleme makinası, dolum makinası, otomatik servo piston dolum, otomatik yerçekimi dolum makinaları, otomatik vakum dolum makinası ve standart dışı özel dolum makinası. Makine kapatma: Otomatik klip döner kapatma makinesi, otomatik döner kapatma kapmak makineleri, otomatik kapatma makinesi ve diğer doğrusal olmayan kapatma makinesi özelleştirme çeşitleri.

Guangzhou Guanhao Machinery & Equipment Co, Ltd her zaman teknolojik yenilik önemli bir yere koyar. 1999 yılında ilk süper geniş çaplı sürekli sızdırmazlık makinesini geliştirdik. Şimdiye kadar, bu teknoloji hala Çin'de lider düzeydedir. Son yıllarda, şirket aynı zamanda ilk tünel indükleyicisini geliştirmiş ve ulusal patent belgesini almıştır. Etiketleme makinesinin araştırılması ve geliştirilmesinde şirket yeni ürünler geliştirmeye odaklanıyor, otomatik tanımlama ve insan-makine entegrasyonunda büyük atılımlar yaptık. Etiketleme doğruluğunda önemli bir atılım yapılmıştır. Akıllı seviye Çin'de çok ileride. Etiketleme doğruluğu 0.5mm içinde kontrol edilir. Guanhao Kapaklama Makinesi ve diğer ürünler paketleme makineleri sektöründe yüksek bir üne sahiptir. Diğer ürünler, etiketleme makinesi, alüminyum folyo yapıştırma makinesi, otomatik şişe taşıma makinesi, püskürtme kodlu konveyör bant, ilaç üretim hattı ve diğer ürünler gibi 30'dan fazla ülke ve bölgede ve Renhe Group'ta iyi satış yapan müşterilerden de iyilik alıyor. Guangzhou baiyunshan tıp co, ltd., Unilever Grubu, Liby kurumsal Group Co, Ltd, Çin Post, SteeleUSA. Coca-Cola ve diğer büyük uluslararası işletmelerin iyi işbirliği ilişkileri var ve bazı makineler bu işletmelerin tedarikçileri haline geldi.

Geçmiş
Size en iyi hizmeti sunabilecek ve çok profesyonel sorulara cevap verebilecek çok profesyonel bir satış ekibimiz var, bu yüzden bizden makine satın almadan önce çok rahat hissedebilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi, satış sonrası servis tüm endüstriler için en önemlisidir. Şirketimiz, gelecekteki tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilen, çok profesyonel ve yüksek kaliteli bir satış sonrası servis ekibi kurmak için elimizden geleni yapmaktadır.

Hizmet
Ekibimiz
biz bu alanda profesyonel techinicain ekibi tüm 20 yıldan fazla, dünyanın her yerinden müşterilerimize hoşgeldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyaç varsa bize bilgi verin, size iyi hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz!